PAINT PRO

Novinka

PAINT PRO, 5′ model – ANSI typ IAA – 375 lb Rated, hliníkový žebřík se zásobníkem na nářadí

Katalogové číslo: 15165-001 Kategorie: ,

Popis

Představujeme jedinečný originál od společnosti Little Giant. Pětistopý žebřík Paint Pro je řešení, které mění pravidla hry a je určeno pro malíře, kteří od sebe a svého vybavení očekávají jen to nejlepší. Žebřík Paint Pro vám umožní pozvednout produktivitu na novou úroveň díky funkcím speciálně navrženým tak, abyste si usnadnili malířské úkoly a usnadnili správu zásob. Tento lehký žebřík, vyrobený z leteckého hliníku, je robustní a neuvěřitelně pevný a má hmotnostní třídu IAA 375 lbs. Mimořádně velká stojná plošina nabízí maximální oporu a hlubší prostor pro stání, což vám umožní volnější pohyb, a díky maximální výšce dosahu 9,4″ si snadno a rychle poradíte s vysokými zdmi a těžko přístupnými rohy. A co je nejlepší, Paint Pro jako první svého druhu nabízí velkokapacitní, mimořádně všestrannou pracovní stanici, která vám umožní uspořádat a zajistit všechny potřebné věci přímo na dosah ruky. Připravte se na zintenzivnění své malířské hry s novým pracovištěm Paint ProTM od společnosti Little Giant Ladder Systems.

NAVRŽENO PRO PROFESIONÁLY I KUTILY.

Ať už jste majitel domu nebo stavební firma, pravděpodobně se zabýváte něčím víc než jen přízemním nátěrem a jedním štětcem na obložení. Ne každý úkol však vyžaduje velký výsuvný žebřík.
Naši inženýři vytvořili žebřík The Little Giant Paint Pro Ladder, který se stane vaším dokonalým pomocníkem při malování.
Při vytváření funkcí tohoto malého, ale mocného žebříku nenechal náš tým odborníků kámen na kameni a žádný úkol nezohlednil. Od lehkého rámu s dlouhou životností až po velkokapacitní univerzální pracovní stanici – tento žebřík poskytuje spolehlivou oporu, udržuje vaše vybavení po ruce a uspořádané, a dokonce usnadňuje úklid.
Proč naši inženýři vložili tolik výzkumu, vynalézavosti a energie do malého lakovacího žebříku?

“Na trhu není nic podobného.”

VAŠE BEZPEČNOST. NAŠE PRIORITA.

Naším posláním ve společnosti Little Giant Ladder Systems je pomáhat majitelům domů i profesionálům vyhnout se nástrahám při provádění úkolů ve výškách. Od nejlehčích a nejpevnějších materiálů až po prvky, které vás ochrání v nejvyšších pracovních prostorech, budeme i nadále inovovat a zdokonalovat lezecké vybavení. Na každé příčce, každém nýtu a každém svaru záleží, protože na každém člověku záleží.