KammBar Pro®

Přední evropský systém hliníkových komerčních střešních tyčí.

Vítejte u generace Kamm – nejlepšího příslušenství pro skladování na střeše užitkových vozidel. Aerodynamický, stylový a odolný proti korozi, KammBar Pro je přední střešní nosič pro profesionální uživatele dodávek.

KammBar Fleet®

KammBar Fleet od společnosti Rhino je spolehlivý a odolný systém ocelových střešních tyčí.

KammBar Fleet je nástupcem neuvěřitelně oblíbeného systému DeltaBar společnosti Rhino a nabízí nejlepší odolnost, skvělou estetiku a rychlou a snadnou instalaci, což z něj činí ideální řešení pro všechny uživatele dodávek.

KammRoller®

Představujeme nový a vylepšený KammRoller!

Jako doplněk k nové řadě Kamm jsme také přepracovali náš systém zadních válců – KammRoller. Nový KammRoller, kompatibilní s tyčemi Fleet i Pro, je nyní odolnější a snadněji se montuje než kdykoli předtím.

Nový KammRoller®

KammRoller je lehčí než jeho předchůdce, jeho hmotnost se snížila až o 30 %. Konstrukčnímu týmu se podařilo snížit hmotnost výrobku, aniž by to bylo na úkor jeho pevnosti. Ve skutečnosti je tento válec díky nahrazení plastových vložek válce ocelovými verzemi mnohem spolehlivější než starý výrobek.

Přehledně – porovnejte naše střešní lišty pro dodávky

KammBar ProKammBar Fleet
Extrémně aerodynamický profil tyčeExtrémně aerodynamický profil tyče
Součástí balení jsou dva páry zarážek
Minimální hluk způsobený větremMinimální hluk způsobený větrem
Montáž na míruMontáž na míru
Rychlá montáž díky předem smontovaným nohámRychlá montáž díky předem smontovaným nohám
Stylové kryty nohouStylové kryty nohou
Dodáváno v jedné maloobchodní krabiciDodáváno v jedné maloobchodní krabici

Máte zájem o střešní lišty?

Vaše nové střešní lišty pro dodávky

Společnost Rhino Products dodává střešní nosiče pro dodávky již mnoho let a poskytuje svým zákazníkům tu nejlepší úroveň výrobků a zákaznických služeb. Naše střešní nosiče na dodávky, střešní lišty, trubky a další příslušenství jsou bezkonkurenčně kvalitní, odolné a estetické – vyrábíme je v naší specializované továrně v Ellesmere Port v hrabství Cheshire. Každý námi dodávaný střešní nosič na dodávku je navržen tak, aby vyhovoval konkrétním montážním bodům vozidla, pro které je určen, a je vybaven montážní sadou na míru a jednoduchým návodem k instalaci.