Naše firma vznikla díky propojení mnohaletých zkušeností ze stavebního prostředí, odborné práce firem, živnostníků a řemeslníků všech oborů. Při pracech na projektech jsem se setkával s nebezpečnými, až život ohrožujícími situacemi, kdy je třeba práce provádět ve výškách, nebo ve špatně dostupných místech. Jelikož mám rád kvalitní nářadí a chytré nápady, začal jsem se poohlížet po něčem, co by tento absolutní nedostatek na našem trhu doplnil. V České republice jsem nenašel výrobek, který by byl opravdu kvalitní, chytře promyšlený a hlavně bezpečný.  Až náhoda a žebřík od společnosti Little Giant USA, mě přesvědčil a to natolik, že jsem se rozhodl pro naši vzájemnou spolupráci. Přesvědčte se o kvalitě provedení, detailech, chytrých řešeních našich žebříků při každodenním používání. Budete nadmíru spokojeni.

S úctou, Zbyněk Laga

Little Giant Ladder

JEDNODUCHÉ ZAČÁTKY S DLOUHODOBÝM ZÁVAZKEM

V 70. letech se Hal a Brigitte Wing setkali s německým malířem pokojů, který měl zajímavý nápad a primitivní prototyp nového druhu žebříku. S požehnáním tohoto malíře Hal vylepšil žebřík a zahájil to, co je nyní známé jako Little Giant Ladder Systems®. Značka Little Giant se stala pojmem u profesionálů,a řemeslníků po celých Spojených státech, přičemž značka neustále rostla. V průběhu let navázali partnerství s celou řadou obchodníků a prodejců, aby vám zpřístupnili jejich elitní žebříky.

Bezpečnost nadevše

Na výběr máte širokou škálu žebříků Little Giant®. Proč? Protože věříme, že si zasloužíte mít řešení pro lezení, které se nejlépe hodí pro danou práci. Získejte ze svého žebříčku maximum tím, že bude mít specifikace, které potřebujete a chcete.

Do posledního detailu

Vytváříme nové produkty zaměřené na výrobu bezpečnějších žebříků, které pomáhají řešit skutečné problémy. Klientela společnosti Little Giant sahá od profesionálního a firemního využití až po kutilství, s jedinečnými funkcemi každému člověku usnadňujeme práci. Ať už jste elektrikář, stavební dělník, myč oken, malíř, hasič, vojenský personál nebo víkendový kutil, pro každého z vás něco máme.

Budoucnost je jasná

Zvýšené povědomí a upřednostňování bezpečnosti žebříků dělá z Little Giant společnost budoucnosti pro řešení bezpečného lezení. Jak budeme pokračovat v našem výzkumu a vývoji nejlepších designů a materiálů, uvidíte celou řadu nových produktů a školení, už se nemůžeme dočkat, až se o to s vámi podělíme!