Vertikální zásobník barvy FUEL TANK

1 320  bez DPH

Zásobník barvy pojme 3,8 litru barvy. S nastavitelnými háčky pro snadné připevní k většině žebříků Little Giant. Magnetický držák na malířský váleček a štětce.

Little Giant

Little Giant

Společnost Little Giant je výrobcem vysoce kvalitních žebříků, lídrem v oblasti bezpečnosti žebříků a je jedničkou v odvětví v oblasti inovací.

Skladem

Katalogové číslo: 15050-901 Kategorie:

Popis

Fuel Tank ™

Malování na žebříku může být frustrující. Kbelík s barvou obvykle není kam dát a většina vaniček na barvy není navržena k použití, když stojíte na vrcholu žebříku. Little Giant® Fuel Tank ™ je vertikální zásobník barvy, který pojme 3,8 litru barvy. Se svými nastavitelnými háčky se snadno připevní k většině žebříků Little Giant.

Jak se liší?

Na rozdíl od většiny zásobníků barvy je Fuel Tank navržen tak, aby se bez problémů připojil k téměř každé příčce žebříku. Toto příslušenství má pohodlné držadlo a samostatnou základnu, aby se zabránilo převrácení při položení na zem. Fuel Tank má také magnetický držák na malířský váleček a štětce, který udrží vaše nástroje mimo barvu a barvu mimo podlahu. Jeho speciální plastový polymer usnadňuje čištění. Nechte barvu zaschnout a odlepí se od nádrže.

Na co mohu použít Fuel Tank?

Ideální pro malování, Fuel Tank zjednodušuje úkoly malíře. Díky svému designu je také skvělou volbou, pokud čistíte okna. Naplňte nádrž roztokem na čištění oken a dokončete práci s nástroji po ruce.

Videa

Podrobná specifikace

Materiál

Plast

Výrobce